GRAD KUTINA, Hrvatska © Grad Kutina
Menu

Kutinski kadeti prvaci države u Point fightingu

U subotu, 26. 03. 2022. godine u Popovači je održano državno prvenstvo u kickboxingu discipline point fighting: (Kml i Seniori), KL-seniori. Ukupno je sudjelovalo 192 borca iz 42 kluba Hrvatske, među kojima i Kickboxing klub Kutina.
Na turniru ja nastupilo niz mladih nada koji su si nastojali odškrinuti vrata za nastup u najboljoj državnoj vrsti koja ove godine nastupa na svjetskom prvenstvu.
Kutinski kadeti su ostvarili sjajan nastup ukupno osvojivši 4 prva mjesta, 2 druga mjesta i 1 treće mjesto, kojima se  broncom priključio i  seniorski povratnik Kristijan Podvorac.

U ukupnom poretku kutinski kadeti zauzeli su u Hrvatskoj 1. mjesto, dok je Klub završio na drugom mjestu.
Zlato su osvojili u MK:
-28kg. Borna Burmudžija: ¼ Andrej Ercigović (HBD)11:5; ½ Niko Vrbanić (Tigar)15:9
                                            1/1 Arian Ravlić(Ivanić G.)12:2
-32kg.Tena Kačmarčik: ¼ Iva Vrbanić(Tigar-KA)13:3; ½ Cvita Crljenac(Maawashi) 7:3; 1/1     Matea Došen(Velebit) 8:4
                                                                                   Ema Harmicar izgubila u osmini final
-42kg:Renata Hoško; ¼ Arijana Miletić (Moslavac) 10:2;½ Lucija Brbić(Mawashi) 10:1
1/1 Erin Armen 6:5
                          Gabrijela Starčević   izgubila polufinale od Ermin Arman(Zeus) 5:1
+47kg: Leona Šamec  ¼ Leeloo Fiket(BTI)   8:1; ½ Antea Glavaš(ŠušK) 9:8; 1/1 Iris Petrović(Šušak) 7:5

Srebro: -37KG. Ivor Neralić :1/8 Ivan Žužić(Sušak)10:0; ¼ Tin Petić-predaja; ½ Ivan Čičak (Njinja) 11:1;1/1 Oskar Brzoja   6:16
-37kg Barbara Simonović:  ¼la Tomašić (Sušak) 10:0;   ½ Lada Vukić (Njinja) 4:2; 1/1 Dora Matić(Jastreb) 0:10;

U seniorskoj konkurencija Kristijan Podvorac ostvario je vrlo dobar rezultat nakon dužeg vremena.

Bronca: ¼ Borna Sudar (Njinja) 11:1; ½ Lovro Žamarija(Jastreb) 10:20.

Ekipu je do sjajnih pobjeda vodio klupski trener Dalibor Burmudžija.