GRAD KUTINA, Hrvatska © Grad Kutina
Menu

Novi uspjesi kutinskog Kickboxing kluba

Ovog vikenda članovi Kickboxing kluba Kutina vrlo su uspješno nastupili na 10. međunarodnom otvorenom kupu u kickboxingu 'Prnjavor Open 2016'.Natjecali su se natjecatelji iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine.
Kutinčani su vrlo dobro odradili svoju zadaću. U lijepim i dopadljivim borbama osvojili su po skupinama i uzrastima ukupno 8 prvih mjesta, 2 druga i 2 treća mjesta što pretvoreno u medalje znači 8 zlatnih, dvije srebrne i dvije brončane medalje.
Prvo mjesto osvojili su; Gracia Marić -50kg. J (LC+55kg.KL);Slađana Rajčević -65kg. J (KL); Anđelina Filipović – 28kg..D (PF); Matija Ptičar+32kg.D (PF); Amalija Vidović-65kg.SK (PF); Doris Magdić+65kg.MK (KL), Šimun Filipović-52kg.SK (LC+KL),
Drugo mjesto osvojili su; Luka Desić-47kg. SK (LC), Slađana Rajčević-65.kg S (KL)
Treće mjesto osvojili su: Anđelina Filipović+32kg.D (PF), Luka Desić-47kg. SK (KL).
Kutinčane tijekom ovog i idućeg mjeseca očekuje još nekoliko jakih međunarodnih turnira, kao i organizacija velikog međunarodnog turnira u Kutini, međunarodne 'C' klase koji će se održati 12.11. ove godine. Na turniru se očekuje oko 500 natjecatelja iz susjednih država.