GRAD KUTINA, Hrvatska © Grad Kutina
Menu

Zlato i srebro – Graciji Marić

Ovoga vikenda održan je 32.Slovenia Open u kickboxingu u point fightingu, light contactu i kick lightu. Natjecalo se oko 400 natjecatelja u 570 startova iz 73 kluba, Austrija, Italija ,Hrvatska, Mađarska ,Bosna i Hercegovina i Slovenija. Pokazane su vrlo jake i kvalitetne borbe.
Kutinčanka Gracia Marić je ponovo je radila vrlo uspješno osvojivši zlatnu medalju u light contactu -50 kg, i drugo mjesto je osvojila u kick lightu.
Ostali kutinski natjecatelji nisu uspjeli proći kroz kvalifikacije do medalja jer su godišta postavljena drugačije nego inače, pa im je to znatno otežalo plasmane. Uglavnom nisu podbacili, nego su izgubili u vrlo jakim borbama. U kategoriji dječaka +135cm,Vanja Burmudžija je zauzeo plasman u podjeli od 9-12 mjesta point fighting, mlađi kadet Šimun Filipović u konkurenciji – 16godina zauzeo je također podjelu od 9-12 mjesta u point fightingu, dok je juniorka Anamarija Čvrk u kick lightu -60kg zauzela podjelu od 5-8 mjesta u starosnoj dobi iznad 16 godina.