GRAD KUTINA, Hrvatska © Grad Kutina
Menu

AK Moslavina u Varaždinu

U Varaždinu  je održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever, prvog dana za starije a drugog za mlađe kategorije. Atletičari Moslavine nastupili su oba dana natjecanja i osvojili 13 novih medalja što je još jedan u nizu uspjeha kluba. Osim što su osvojili medalje isticali su se veoma dobrim rezultatima na svojim disciplinama posebice već standardno Elena Pazman, Karlo Ciban, Florijan Rožić i Marko Majer.

Matea Ciban takođe juniorke na 1000m 3. mjesto
Tena Desić na 100m s preponama kod juniorki 3. mjesto , a u bacanju diska 1. mjesto
Marta Knezović na 100m s preponama kod juniorki 2. mjesto te u bacanju diska 2. mjesto

Drugog dana kod mlađih kategorija medalje su osvojili

Marko Majer na 400m kod limača 1. mjesto
Luna Rudolf  400m limačice 3. mjesto
Ana Lončarević 80m s preponama 3. mjesto

Iz kluba je nastupilo još dosta atletičara koji su bili odlični no nisu uspjeli osvojiti medalje, ali njihov trud i daljnji rad zasigurno će ih dovesti do toga na nekom od sljedećih natjecanja. Čekaju ih Daruvarski kros na kojemu će uz već poznate mlade atletičare i atletičarke AK Moslavine nastupiti i oni najmanji, nekima od njih će to biti i prvo natjecanja.